Logo RK Panenka

PRODÁNO: Byt v osobním vlastnictví 2+kk, 45 m2, v Praze 9, ul. Doležalova

Byt v osobním vlastnictví 2+kk, 45 m2, v zachovalém udržovaném stavu. Byt se nachází v 5. patře panelového domu v ulici Doležalova (10 minut chůze od M Rajská zahrada). Dům byl kolaudován v r. 1993, v posledních letech byly provedeny rekonstrukce: oprava střechy, nová platová okna a vchodové dveře, schránky, zvonky na číselnou volbu, vchodové stříšky, stoupačky, podlahy v chodbách, světelná pohybová čidla, dva výtahy ITES. Dům má 12 nadzemních podlaží.

Byt sestává z pokoje 16,80 m2, ložnice 10,63 m2, kuchyňského koutu 5,02 m2, koupelny 2,14 m2 a WC 1,03 m2, která jsou v původním bytovém jádru. Na podlahách je linoleum se vzorem parket, byt má nová plastová okna se žaluziemi. Okna jsou orientována na východ. Výhodou je uzamykatelná chodba pro 3 byty, se společnou komorou. K bytu patří zděný sklep 2,38 m2 v 1 PP.

V okolí domu je veškerá občanská vybavenost: 4 mateřské školky, škola, supermarket, úřad městské části, poliklinika, restaurace, obchody a služby, sportovní zařízení, cyklostezky. Výborná je dopravní dostupnost centra: 10 minut chůze je stanice metra B Rajská zahrada, 3 minuty chůze je autobusová zastávka Doležalova se třemi spoji. Cesta k metru vede po hrázi rybníka Aloisov (8 800 m2), který je pod správou Lesů hl.m. Prahy a je příjemným místem pro odpočinek v přírodě.

Koupi tohoto bytu je možné financovat hypotéčním úvěrem, který pro Vás rádi zajistíme v co nejvýhodnější nabídce.

Pokud hledáte hezké a klidné místo k bydlení, může to být právě toto. Zavolejte nebo napište pro sjednání prohlídky na tel. 604 521 501.