Logo RK Panenka

PRODÁNO: Rodinný dům v Libušíně

Přízemní rodinný dům s dispozicí 3+1 s příslušenstvím. Dům je částečně podsklepený, vstup do sklepa i na půdu je z předsíně, čelní strana domu je orientovaná na sever do ulice Libušina, zadní část s dvorkem a zahrádkou na jih. Na dvorku jsou přístavby k uložení čehokoliv. Ze dvora se vchází do domu do předsíně, ze které je vstup do pokoje, kuchyně, půdy a sklepa. Sklep je suchý prostorný. Půda je čistá a vhodná i pro vestavbu.
V přízemí jsou 3 pokoje: 18,24 m2. 16,34 m2, 13,23 m2, a kuchyně 14,1 m2, a koupelna s WC 4,75 m2. Okna jsou dřevěná špaletová, vnitřní dveře jsou pěkné dřevěné dvoukřídlé se širokými dřevěnými zárubněmi. V místnostech jsou vysoké stropy. Podlahy v místnostech jsou betonové.
Do domu je zaveden plyn, vodovod, kanalizace a elektřina. Vytápění je ústřední na plynový kotel. Vchod do dvora je uličkou mezi domy, parkování je možné před domem.
Libušín je město s kompletní občanskou vybaveností: městský úřad, pošta, základní škola, 2 mateřské školy, lékař, pediatr, zubař, obchody, restaurace, knihovna, služby. Do Kladna (5 km) jezdí městská autobusová doprava.