Logo RK Panenka

PRODÁNO: Byt 3+kk, 76 m2, OV, v Praze - Vinohradech

Pěkný byt 3+kk (původně 2+1), o ploše 76 m2, ve zvýšeném přízemí v udržovaném cihlovém domě v Čáslavské ulici v žádané lokalitě Královské Vinohrady. Tato ulice má po obou stranách vzrostlé stromy a je klidná s jednosměrným provozem. Byt je v osobním vlastnictví. Plochy místností:
Pokoj 22 m2, druhý pokoj 17 m2, ložnice 15 m2, kuchyně 10 m2, předsíň 4 m2, koupelna s vanou 5,5 m2, WC 1,5 m2, komora 1 m2.
V bytě jsou dřevěné dveře se širokými zárubněmi, vysoké stropy, na podlahách parkety a dlažba,
v kuchyni je nová kuchyňská linka s plynovým sporákem. Okna vedou do ulice a na opačné straně do vnitrobloku, který se nyní upravuje pro společné užívání obyvatel domu. Orientace východ/západ. Vytápění je wavkami, ohřev vody karmou. V koupelně je vana, WC je samostatné. K bytu náleží sklep 2 m2. Sklepy jsou rekonstruované, zděné s kovovými mřížemi a pod dvojím uzamčením.
Měsíční poplatky jsou 5.200,- Kč (včetně fondu oprav 2.700 Kč, elektřiny, plynu, spotřeby vody a služeb v domě).
V blízkém okolí je veškerá občanská vybavenost: nákupní galerie OC Atrium Flora 200 m, několik mateřských škol a ZŠ, Poliklinika Vinohrady 700m, Fakultní nemocnice Královské Vinohrady 800m, supermarkety a obchody, restaurace.
Výborná dostupnost na MHD. Metro A Flora 200 m od domu, zastávka tramvají 60 m. Více informací v RK.
Ukazatel energetické náročnosti není k dispozici, proto je uvedeno G* (po vypracování PENB bude údaj aktualizován dle skutečnosti).