Logo RK Panenka

PRODÁNO: Pěkný byt 3+1, 64 m2, OV, se zahradou

Velmi zajímavý útulný byt 3+1 (upravený na 2+1) v osobním vlastnictví, 64 m2 + veranda 12 m2 v 1. patře „Finského domu“ se zahradou (400 m2) mezi Kladnem a Velkým Přítočnem.
Dům je dřevostavba, rekonstruovaná, kvalitně zateplená sendvičovým zateplením s probarvenou fasádou (vnitřní omítka - dřevo - dutina 8 cm vyplněná CLIMATIZER PLUS - dřevo - dřevěný rošt vyplněný minerální vatou 10 cm - folie paropropustná směrem ven - 4 cm STEICO desky konopné - perlinka s fasádou), má novou střechu s foukanou izolací, okapy, nová okna, balkony, zábradlí a parapety. Všechny rekonstrukce byly dokončeny v r. 2016. K bytu náleží k užívání cca 400 m2 zahrady se vzrostlými stromy. Dům má vlastní studnu 12 m hlubokou, voda je rozvedena po domě. Odpady jsou svedeny do kanalizace. Vjezd na oplocený pozemek je opatřen pojezdovou bránou na dálkové ovládání. Pozemek je ve vlastnictví vlastníků bytových jednotek. V domě jsou 4 bytové jednotky.
Byt je v 1. patře a má velký obývací pokoj, ložnici a kuchyň s dřevěnými podlahami, balkon o ploše 3 m2, koupelnu, WC zvlášť, spíž, chodbu, schodiště, v přízemí verandu o ploše 12 m2 s vlastním vstupem do domu. K bytu patří sklep o ploše 20 m2.
Byt je vytápěn nadstandardně krbovými kamny JOTUL, komín je nově vyvložkovaný. Ohřev vody je zajištěn bojlerem.
Měsíční náklady jsou minimální.
Protože PENB zatím není k dispozici, uvádíme nejnižší energetickou třídu.
Kladno 2 min, Praha 20 min, v místě školka, škola, autobusové spojení.