Logo RK Panenka

PRODÁNO: Apartmán 93 m2 v Praze -Vinohradech

Krásný apartmán v projektu Záhřebská. Apartmán je dispozičně řešený jako 3+1 o velikosti podlahové plochy 92,7 m2 a nachází se ve 2. patře kompletně rekonstruovaného domu s výtahem. Jedná se o luxusní byt v lukrativní lokalitě Prahy 2 v samém srdci Vinohrad. Sestává z haly, kuchyně spojené s jídelnou, prostorného obývacího pokoje, dvou ložnic, dvou koupelen a balkonu směrovaného do vnitrobloku. Je velice hezky dispozičně řešený a dokáže splnit očekávání i těch nejnáročnějších klientů. Součástí nabízeného bytu je kompletně vybavená kuchyňská linka a v ložnicích vestavěné skříně. Vytápění bytu je řešeno lokálně, k bytu náleží plynový kotel, který zajišťuje jak vytápění bytu, tak ohřev vody. K bytu je možno zakoupit kryté parkovací stání v garáži domu. Jedná se o plnohodnotné parkovací stání, nikoliv parkovací zakladač, tudíž na něm lze parkovat i vozidlo větších rozměrů. Dům ve kterém se byt nachází je v těsné blízkosti Náměstí Míru, v okolí je i několik tramvajových zastávek i stanic metra a samozřejmostí je i plná sociální vybavenost okolí. V pěší dostupnosti se nachází i park Gröbovka a Bezručovy sady.

Jedna z nejprestižnějších rezidenčních čtvrtí Prahy, kde se protíná klidné bydlení v blízkosti zeleně společně s perfektní občanskou vybaveností a přístupem do centra města. Tam se pohodlně dostanete jak městskou hromadnou dopravou, autem, tak i pěší chůzí. Lokalita se vyznačuje velkým množstvím zeleně, ať už se jedná o vzrostlé stromy lemující ulice, či parky v okolí.
Dům se nachází v těsné blízkosti náměstí Míru, jehož dominantou je kostel sv. Ludmily, a lze jej označit za centrum kulturního dění, kde se každoročně konají trhy a rozmanité kulturní akce. Přestože se dům nachází v blízkosti této kulturní a dopravní tepny, je situován v klidné části Vinohrad, jen pár kroků od malebného kruhového náměstíčka v Americké ulici s příjemnými literárními kavárnami, které jsou v okolí doplněny o širokou škálu různých druhů restauračních zařízení.
Kulturním lákadlem jsou představení ve Vinohradském divadle, které je jednou z hlavních činoherních scén v Praze, či představení v Divadle U Hasičů.
Centrem kulturního dění v okolí je Národní dům na Vinohradech. Jedná se o novorenesanční stavbu vybudovanou v roce 1894, která je místem pořádání společenských a kulturních akcí. V reprezentativním prostředí tří velkých sálů a pěti salónků, probíhá pravidelně výuka společenských tanců a ostatních pohybových aktivit, dále se zde konají vzdělávací, společenské i kulturní programy, mezi které patří menší konference, školení, přednášky, firemní prezentace a události, zasedání, valné hromady, plesy a koncerty.
Nedaleko projektu se nachází několik parků, z nichž největším jsou Havlíčkovy sady, v nichž se každoročně koná vinobraní, na které se sjíždí návštěvníci z celé Prahy a okolí. V areálu parku se nachází Gröbeho vila, Pavilon, vinice a Viniční altán, usedlost Dolní Landhauska, ozdobná grotta a nově opravené dětské hřiště. Kromě tohoto se v parku pořádají různé soukromé kulturní akce, svatby apod., tudíž si zde najde vyžití široká veřejnost.
Dalším velkým parkem jsou Riegrovy sady, jedná se o městský park s nádherným výhledem na Pražský hrad a Malou Stranu s velkými travnatými plochami, nádhernými vzrostlými stromy, dětským hřištěm a několika kavárnami, které jsou hojně využívány širokou škálou veřejnosti.
V pěší vzdálenosti i těsné blízkosti projektu se nachází kompletní občanská vybavenost s širokou škálou restaurací, obchodů, dále jsou zde pobočky několika bank, úřady, pošta, školy, lékárny a další.

Cena: 7.352.000 Kč