Logo RK Panenka

PRODÁNO: Byt v osobním vlastnictví 2+kk s lodžií, 50 m2

Byt 2+kk o celkové ploše 49,92 m2 (s lodžií) v 8. patře panelového domu v Kurčatovově ulici v Praze - Petrovicích. Byt má původní jádro a je vhodný k celkové rekonstrukci. Plochy místností:
pokoj - 16,8 m2, ložnice - 10,63 m2, kuchyňský kout - 5,02 m2, předsíň - 7,35 m2, koupelna a WC - 3,17 m2, lodžie - 6,84 m2, sklepní kóje - 1 m2.
Chodba, kde jsou výtahy, je oddělena dalšími zamykatelnými dveřmi s vstupem do chodby společné pro čtyři byty. Z této chodby jsou vstupní dveře do bytů a také společná komora.
Okna a lodžie jsou orientovány na západní stranu, takže je byt příjemně prosluněný. Byt je vyklizený a ihned volný.
Dům je v dobrém stavu, má nové vstupní prostory a dva výtahy (větší vhodný pro stěhování). Postaven byl v r. 1988. Před domem je velmi dobré parkování.
V okolí domu jsou sportoviště a dětská hřiště, v okolí cca 200 m od domu jsou základní školy, mateřské školky, gymnázia, zdravotnické zařízení, restaurace.
Spojení MHD bus č. 125 na stanici metra Skalka trvá 20 minut, na stanici metra Háje 4 minuty.
Byt je v osobním vlastnictví a je možné koupi financovat prostřednictvím hypotéčního úvěru, který Vám bezplatně pomůžeme zajistit. Hledáte-li klidné a příjemné místo k bydlení, možná je to právě toto. Okolí je vhodné k procházkám i sportování (Dobrá voda, Fantův mlýn, naučné stezky Povodím Botiče a Milíčov, přírodní parky, rybníky a další).